We have relied on the radar of David Lesur, director of training at David Künzle (Ponzano, 42 and Gonzalo de Córdoba, 1, Madrid) to talk about what he believes, in his opinion, will be the most requested trends in the salons of hairdressing Curly hair or straight hair? Short hair or long hair? Bangs or bangs? Do not wait until June 21 and see the ‘buttery blonde’, the tomboy cut or the wispy fringe on your to-do list.

Cut tomboy

Let’s start with the coolest and most comfortable cut of the summer. The tomboy look that hardly needs work. Wash, let dry and ready. This male cut takes a step beyond the pixie, because it is reinvented in a longer version, especially in the contours and the neck.

«Na přední části jsou ponechány delší vlasy, které mají všestrannost i při česání v mnoha směrech … vysoké tupé, mokrý efekt, hladké záda, rozcuchané, atd. Je to androgynní styl. Abych to udržel perfektní, navrhuji, aby se to každých šest týdnů dotýkalo“, říká Lesur.

Mlhavé rány

Udělejte krok nebo ne. To je otázka, že? Ok, možná, že teplo nepozve ‘baby bangs’, ale ‘wispy’ pohled může reagovat na to, co hledáte.

«Je to jen široká hrana ze strany na stranu čela, tlustá, která vychází z epicentra hlavy, bez definované délky a která se přizpůsobuje tvaru obličeje,» vysvětluje David Lesur. Líbí se vám pohled Alexy Chung? No, jde to.

Máslová blondýnka

Rok co rok přichází léto a blond led je opět problém. Chlor, slunce, moře … všichni skončí jako největší nepřátelé těch nejchladnějších tónů vlasů, takže je nutné řešení v polovině cesty. Jmenuje se ‘Buttery Blonde’ a podle Lesura „je blondýna tohoto léta, která přichází po platině a tolika šedých. Je teplejší, se zlatými tóny a vanilkovými odrazy.

Odborník doporučuje, aby byl vyroben z přírodních podkladů z lehkého kaštanu. Dejte si pozor na ty tmavší, protože výsledek může být velmi vzdálený od toho, co je žádoucí, protože se může změnit na měděnou a oranžovou.

Rosalía styl: kudrnaté vlasy

Aute Cuture opět zvedl akrylové nehty a copánky, stejně jako kudrnaté vlasy. Síla Rosalia přesahuje hranice a mimo hudbu, má ohromnou moc i v kadeřnictví. «Jeho účesy jsou v souladu s jeho způsobem oblékání», tvrdí Lesur.

Tak, pánve XL s vrstvenými brýlemi, bez pojistek, bez odrazů, ve zjevně panenských vlasech, se vracejí do skoku do popředí, což dává velmi mladistvý výsledek.

Melena „trhaný bob“

Je nepopiratelné: léto je teritorium bobového vzhledu. „Je to obvyklý francouzský carré styl. Tato verze spočívá ve vytváření více vrstev, což ji zvyšuje v zadní části a vytváří tak větší objem a pohyb. Vypadá to dobře na všech typech jemných, kudrnatých, hustých vlasů …

Je to mladistvý, ležérní, stylový vzhled, pohodlný pro každodenní práci a velmi všestranný, když házíte pro formálnější akce, “říká Lesur. Malý tlak, který jste potřeboval k tomu, abyste se vydali na paruku.

Dejar respuesta

Please enter your comment!
Please enter your name here