Nejlepší parfémy na oslavu léta 2019

Novinky a reissues letní vůně a chutné, že se vám bude líbit hodně.

1
36
En verano apetece alternar nuestro perfume de siempre y probar alguno más fresco y propio para esta época.

Léto přichází, a to nejen teplo, plážové bary a mojitos se slunečníkem, ale také více citrusů, čerstvé, květinové a lehké parfémy, které slaví léto. Všechny tyto návrhy jsou v létě považovány za naše oblíbené. Mnozí z nich, nejnovější zprávy, vítězové Best Fragrance nebo reissues klasiků, které nikdy neuspějí. Ať je to cokoliv, v tomto výběru je váš příští letní parfém. Co vsadíte?

Aire Loewe Fantasía

aire-fantasiaMladý, optimistický a lehký. Z výrazného citrónového charakteru s tóny citronu, pomeranče, grapefruitu a mandarinky, na které navazuje květinové srdce a teplé dno díky pižmu a santalovému dřevu.

Tropical Cherimoya

Tropical Cherimoya.Mladý, optimistický a lehký. Z výrazného citrónového charakteru s tóny citronu, pomeranče, grapefruitu a mandarinky, na které navazuje květinové srdce a teplé dno díky pižmu a santalovému dřevu.

Escale à Portofino, Dior

Escale à Portofino, DiorKlasické letní citrusy a čerstvé, s nimiž budete cestovat vůní italských zemí. Ačkoli jeho spuštění bylo v roce 2008, každé léto se znovu oživuje. Nos, který je za ním, Francois Demachy. Bergamot, Petit zrno a citron jsou nejpříjemnější poznámky. (125,50 EUR / 125 ml).

1 Comentario

Dejar respuesta

Please enter your comment!
Please enter your name here